964-NWW12H-O
Manufacturer Part Number:
964-NWW12H-O
Part of Description:
PMI .290" 12V FLAT WHITE
Current :
20mA
Lamp Color :
White, Cool
Lens Color :
Lens Size :
9.90mm Dia
Millicandela Rating :
6150mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Voltage :
12V