964-NWR12H-CRO
Manufacturer Part Number:
964-NWR12H-CRO
Part of Description:
PMI .290" 12VDC FLAT PIN RED
Current :
20mA
Lamp Color :
Red
Lens Color :
Red
Lens Size :
9.90mm Dia
Lens Transparency :
Clear
Millicandela Rating :
2800mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Voltage :
12V