C41-NKL24H-CWO
Manufacturer Part Number:
C41-NKL24H-CWO
Part of Description:
PMI .250" LED 24V TAB CLEAR WWHT
Current :
15mA
Lens Size :
7.11mm Dia
Lens Transparency :
Clear
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Voltage :
24V