C41-BCG120-NGO
Manufacturer Part Number:
C41-BCG120-NGO
Part of Description:
PMI .250" LED 120V TAB DIFF GREE
Current :
3.5mA
Lamp Color :
Green
Lens Color :
Green
Lens Size :
7.11mm Dia
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
80mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Ratings :
AC
Viewing Angle :
24°
Voltage :
120V