C41-NKL12H-NWO
Manufacturer Part Number:
C41-NKL12H-NWO
Part of Description:
PMI .250" LED 12V TAB DIFF WWHT
Current :
15mA
Lens Size :
7.11mm Dia
Lens Transparency :
Diffused
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Voltage :
12V