C41-NKL120-CWO
Manufacturer Part Number:
C41-NKL120-CWO
Part of Description:
PMI .250" LED 120V TAB CLEAR WWH
Current :
3.5mA
Lamp Color :
White, Warm
Lens Size :
7.11mm Dia
Lens Transparency :
Clear
Millicandela Rating :
9200mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Ratings :
AC
Voltage :
120V