C41-NKG48H-NGO
Manufacturer Part Number:
C41-NKG48H-NGO
Part of Description:
PMI .250" LED 48V TAB DIFF GREEN
Current :
9.5mA
Lamp Color :
Green
Lens Color :
Green
Lens Size :
7.11mm Dia
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
10000mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Voltage :
48V