54-NWG28H-CGO
Manufacturer Part Number:
54-NWG28H-CGO
Part of Description:
PMI .312" 28VDC FLUSH PIN GREEN
Current :
15mA
Lens Size :
8.80mm Dia
Panel Cutout Dimensions :
0.31" (7.92mm)
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Voltage :
28V