C41-BG15H-NGO
Manufacturer Part Number:
C41-BG15H-NGO
Part of Description:
PMI .250" LED 15V TAB DIFF GREEN
Current :
24mA
Lens Size :
7.11mm Dia
Lens Transparency :
Diffused
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Voltage :
15V