54-NWA28H-CAO
Manufacturer Part Number:
54-NWA28H-CAO
Part of Description:
PMI .312" 28VDC FLUSH PIN AMBER
Current :
17mA
Lens Size :
8.80mm Dia
Panel Cutout Dimensions :
0.31" (7.92mm)
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Voltage :
28V