961W-NWW48H-NWO
Manufacturer Part Number:
961W-NWW48H-NWO
Part of Description:
PMI LED .290" HI-HAT
Current :
15mA
Lamp Color :
White, Cool
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
9.90mm Dia
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
6150mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Voltage :
48V