C41-NKG15H-CGO
Manufacturer Part Number:
C41-NKG15H-CGO
Part of Description:
PMI .250" LED 15V TAB CLEAR GREE
Current :
15mA
Lamp Color :
Green
Lens Color :
Green
Lens Size :
7.11mm Dia
Lens Transparency :
Clear
Millicandela Rating :
10000mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Voltage :
15V