C41-NKB15H-NWO
Manufacturer Part Number:
C41-NKB15H-NWO
Part of Description:
PMI .250" LED 15V TAB DIFF BLU
Current :
15mA
Lamp Color :
Blue
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
7.11mm Dia
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
3000mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Voltage :
15V