53-NKG120-CWO
Manufacturer Part Number:
53-NKG120-CWO
Part of Description:
PMI .312" LED HI-HAT 120V GREEN
Current :
3.5mA
Lamp Color :
Green
Lens Size :
7.10mm Dia
Millicandela Rating :
10000mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.31" (7.92mm)
Voltage :
120V