961W-NWO120-CAO
Manufacturer Part Number:
961W-NWO120-CAO
Part of Description:
PMI LED .290"
Current :
3.5mA
Lamp Color :
Orange
Lens Color :
Amber
Lens Size :
9.90mm Dia
Lens Transparency :
Clear
Millicandela Rating :
2000mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Ratings :
AC
Voltage :
120V