961-BG24H-CAO
Manufacturer Part Number:
961-BG24H-CAO
Part of Description:
PMI .290" 24V HI-HAT GREEN
Current :
17mA
Lens Color :
Amber
Lens Size :
9.90mm Dia
Lens Transparency :
Clear
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Voltage :
24V