961-NWW12H-CAO
Manufacturer Part Number:
961-NWW12H-CAO
Part of Description:
PMI .290" 12V HI-HAT WHITE
Current :
20mA
Lamp Color :
White, Cool
Lens Color :
Amber
Lens Size :
9.90mm Dia
Lens Transparency :
Clear
Millicandela Rating :
6150mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Voltage :
12V