51-NWA28H-CAO
Manufacturer Part Number:
51-NWA28H-CAO
Part of Description:
PMI .312" 28VDC HI-HAT PIN AMBER
Current :
17mA
Lens Size :
7.10mm Dia
Panel Cutout Dimensions :
0.31" (7.92mm)
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Voltage :
28V