961-BCG28H-CGO
Manufacturer Part Number:
961-BCG28H-CGO
Part of Description:
PMI LED .290" GREEN
Current :
16.5mA
Lens Size :
9.90mm Dia
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Voltage :
28V