961-BCG12H-CWO
Manufacturer Part Number:
961-BCG12H-CWO
Part of Description:
PMI LED .290" HI-HAT GREEN
Current :
20mA
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
9.90mm Dia
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Voltage :
12V