961-NWR120-NRO
Manufacturer Part Number:
961-NWR120-NRO
Part of Description:
PMI LED .290" HI-HAT
Current :
3.5mA
Lamp Color :
Red
Lens Color :
Red
Lens Size :
9.90mm Dia
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
2800mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Ratings :
AC
Voltage :
120V