961-NWG120-NW9
Manufacturer Part Number:
961-NWG120-NW9
Part of Description:
PMI LED .290" HI-HAT 120V GREEN
Current :
3.5mA
Lamp Color :
Green
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
9.90mm Dia
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
6500mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Ratings :
AC
Voltage :
120V