96-NWG120-CGO
Manufacturer Part Number:
96-NWG120-CGO
Part of Description:
PMI LED .290" HI-DOME GREEN
Current :
3.5mA
Lens Size :
8.50mm Dia
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Ratings :
AC
Voltage :
120V