905W-BCR24H-O
Manufacturer Part Number:
905W-BCR24H-O
Part of Description:
PMI LED .290" NO LENS RED
Current :
17mA
Lamp Color :
Red
Millicandela Rating :
60mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle :
35°
Voltage :
24V