905-NWW120-O
Manufacturer Part Number:
905-NWW120-O
Part of Description:
PMI LED .290" NO LENS
Current :
3.5mA
Lamp Color :
White, Cool
Millicandela Rating :
6150mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Ratings :
AC
Voltage :
120V