C41-NKA120H-NWO
Manufacturer Part Number:
C41-NKA120H-NWO
Part of Description:
PMI .250" LED 120V TAB DIFF AMBE
Current :
3.5mA
Lamp Color :
Amber
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
7.11mm Dia
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
3600mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Ratings :
AC
Voltage :
120V