905-NWB28H-O
Manufacturer Part Number:
905-NWB28H-O
Part of Description:
PMI LED .290" NO LENS
Current :
16.5mA
Lamp Color :
Blue
Millicandela Rating :
700mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Viewing Angle :
45°
Voltage :
28V