905-NKW28H-O
Manufacturer Part Number:
905-NKW28H-O
Part of Description:
PMI LED .290" NO LENS
Current :
16.5mA
Lamp Color :
White, Cool
Millicandela Rating :
27000mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Viewing Angle :
20°
Voltage :
28V