94-NWR28H-CAO
Manufacturer Part Number:
94-NWR28H-CAO
Part of Description:
PMI .290" 28VDC FLUSH PIN RED
Current :
16.5mA
Lens Size :
8.50mm Dia
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Voltage :
28V