905-BR12H-O
Manufacturer Part Number:
905-BR12H-O
Part of Description:
PMI LED .290" NO LENS
Current :
20mA
Lamp Color :
Red
Millicandela Rating :
6.1mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Viewing Angle :
60°
Voltage :
12V