905-BG24H-O
Manufacturer Part Number:
905-BG24H-O
Part of Description:
PMI .290" 24V NO LENS GREEN
Current :
17mA
Lamp Color :
Green
Millicandela Rating :
4.7mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Viewing Angle :
60°
Voltage :
24V