94W-NWW48H-NWO
Manufacturer Part Number:
94W-NWW48H-NWO
Part of Description:
PMI LED .290" FLUSH
Current :
15mA
Lamp Color :
White, Cool
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
8.50mm Dia
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
6150mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
48V