905-BG12H-O
Manufacturer Part Number:
905-BG12H-O
Part of Description:
PMI LED .290" NO LENS
Current :
20mA
Lamp Color :
Green
Millicandela Rating :
4.7mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Viewing Angle :
60°
Voltage :
12V