94-NWG24H-NGO
Manufacturer Part Number:
94-NWG24H-NGO
Part of Description:
PMI 10-23-2015
Current :
17mA
Lens Size :
8.50mm Dia
Lens Transparency :
Diffused
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Voltage :
24V