46W-NWB48H-NBO
Manufacturer Part Number:
46W-NWB48H-NBO
Part of Description:
PMI .250" LED 48V WIRE DIFF BLU
Current :
9.5mA
Lamp Color :
Blue
Lens Color :
Blue
Lens Size :
7.11mm Dia
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
700mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
48V