74SW12-NWG48H-CG
Manufacturer Part Number:
74SW12-NWG48H-CG
Part of Description:
PMI .312" LED 48V 12" WIRE GREEN
Current :
9.5mA
Panel Cutout Dimensions :
0.31" (7.92mm)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
48V