94-NWG12H-CAO
Manufacturer Part Number:
94-NWG12H-CAO
Part of Description:
PMI .290" 12VDC FLUSH PIN GREEN
Current :
20mA
Lens Color :
Amber
Lens Size :
8.50mm Dia
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Voltage :
12V