94W-NWG24H-NGO
Manufacturer Part Number:
94W-NWG24H-NGO
Part of Description:
PMI LED .290" FLUSH
Current :
17mA
Lamp Color :
Green
Lens Color :
Green
Lens Size :
8.50mm Dia
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
6500mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
24V