74SW-NWG120-CG
Manufacturer Part Number:
74SW-NWG120-CG
Part of Description:
PMI .312" LED 120V WIRE GREEN
Current :
3.5mA
Panel Cutout Dimensions :
0.31" (7.92mm)
Ratings :
AC
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
120V