94-NWB28H-NW9
Manufacturer Part Number:
94-NWB28H-NW9
Part of Description:
PMI LED .290" FLUSH
Current :
16.5mA
Lamp Color :
Blue
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
8.50mm Dia
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
700mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Viewing Angle :
45°
Voltage :
28V