74S-NWG28H-CG
Manufacturer Part Number:
74S-NWG28H-CG
Part of Description:
PMI .312" LED 28V GREEN
Current :
15mA
Panel Cutout Dimensions :
0.31" (7.92mm)
Termination Style :
PC Pin
Voltage :
28V