94-NWA120-NAO
Manufacturer Part Number:
94-NWA120-NAO
Part of Description:
PMI LED .290" FLUSH
Current :
3.5mA
Lens Size :
8.50mm Dia
Lens Transparency :
Diffused
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Ratings :
AC
Voltage :
120V