564W12-NWG24H-NGO
Manufacturer Part Number:
564W12-NWG24H-NGO
Part of Description:
PMI .312" LED WIRE 12" GREEN
Current :
15mA
Lamp Color :
Green
Lens Color :
Green
Lens Size :
7.10mm Dia
Millicandela Rating :
2400mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.31" (7.92mm)
Product Status :
Active
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle :
45°
Voltage :
24V