94-BR28H-CRO
Manufacturer Part Number:
94-BR28H-CRO
Part of Description:
LED LAMP 6-10-13 RED
Current :
16.5mA
Lamp Color :
Red
Lens Color :
Red
Lens Size :
8.50mm Dia
Lens Transparency :
Clear
Millicandela Rating :
6.1mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Viewing Angle :
60°
Voltage :
28V