94-BG12H-NGO
Manufacturer Part Number:
94-BG12H-NGO
Part of Description:
PMI LED .290" FLUSH
Current :
20mA
Lens Size :
8.50mm Dia
Lens Transparency :
Diffused
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Voltage :
12V