46W-BG60H-NGO
Manufacturer Part Number:
46W-BG60H-NGO
Part of Description:
PMI .250" LED 60V WIRE DIFF GREE
Current :
9mA
Lens Size :
7.11mm Dia
Lens Transparency :
Diffused
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
60V