94-BCR24H-NRO
Manufacturer Part Number:
94-BCR24H-NRO
Part of Description:
PMI 1-23-17 RED
Current :
17mA
Lamp Color :
Red
Lens Color :
Red
Lens Size :
8.50mm Dia
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
60mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Viewing Angle :
35°
Voltage :
24V