94-BCG28H-CGO
Manufacturer Part Number:
94-BCG28H-CGO
Part of Description:
PMI 1-23-17 GREEN
Current :
16.5mA
Lens Size :
8.50mm Dia
Lens Transparency :
Clear
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Voltage :
28V