94-BCG24H-CWO
Manufacturer Part Number:
94-BCG24H-CWO
Part of Description:
PMI 1-23-17 GREEN
Current :
17mA
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
8.50mm Dia
Lens Transparency :
Clear
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Voltage :
24V