46W-RAG12H-CYO
Manufacturer Part Number:
46W-RAG12H-CYO
Part of Description:
PMI .250" LED 12V WIRE CLEAR RED
Current :
20mA
Lens Color :
Yellow
Lens Size :
7.11mm Dia
Lens Transparency :
Clear
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
12V